Tere, minu nimi on Evelin!

Olen veebidisainer, mis tähendab, et ehitan ja kujundan igapäevaselt kasutajatele võimalikult mugavaid veebilehti.

Olen online-kuvandi loonud mitmele Eesti edukale ettevõttele sealhulgas Eesti esimesele naistele suunatud online-treeningute platvormile GraceFit, hinnatud turunduskoolitajale Nullist ja tervisekaubamajale Boost Yourself.

Evelin

Enne seda kui alustasin veebilehtede kujundamist, töötasin 5+ aastat meediaagentuurides ja turundusvaldkonnas Eestis ja Hollandis.

Kes meediaagentuuride tööd tunneb, see teab, et seal istuvad inimesed enamuse aja Exceli tabelites ja nii ka mina. Reaalklassi kallakuga ja TTÜ lõpetanuna tunnen ma ennast numbrite maailmas üsna koduselt, aga essentsilt olen loovinimene (mida ma peale ülikooli lõpetamist veel ise ka ei teadnud), sellepärast hakkas mul peale mõnda aastat meediaagentuuris väga igav.

Kuna arvutiga töö ja kujundus üleüldiselt on mul alati hästi välja tulnud, otsustasin minna graafilise disaini kursusele Amsterdamis, kus ma tollel hetkel elasin ja töötasin. Eelnevalt olin kujundamisega kokku puutunud ülikooliõpingute ajal Utrechti ülikoolis ja teadsin, et see sobib mulle.

2017. aastal lahkusin oma viimaselt palgatöölt ja läksin Balile elama. Nii sai mu vabakutselise disaineri teekond alguse ja sestpeale olen ‘arvuti seljakotis’ erinevates maailma otsades elanud. Pikemalt olen elanud Balil, Tais, Mehhikos ja Kreekas.

Mind paelub veebidisainis see, kuidas visuaalsete elementidega nagu kirjatüüp, värvid ja paigutus on võimalik suunata külastaja käitumist lehel. Mängu tulevad  muidugi ka teadmised turundusest ning psühholoogiast, mida üks veebidisainer samuti teatud maani tundma peab. 

Minu eesmärk on luua veebilehti, mida on külastajatel lihtne ja meeldiv kasutada ning mis toovad mu klientide ettevõtmistele kasu. Oma töös püüan igale kliendile võimalikult personaalselt läheneda, et luua mitte ainult visuaalselt ilus, selge ja kasutajasõbralik veebileht, vaid ka isikupärane visiitkaart, millega veebiavaruses silma paista.

Kui soovid, et kujundaksin ka sulle isikupärase kodulehe, kirjuta mulle otse: evelin@evelinolev.ee. 

Scroll to Top