Evelin Olev

Tere, minu nimi on Evelin!

Olen veebidisainer, mis tähendab, et ehitan ja kujundan igapäevaselt kasutajatele võimalikult mugavaid veebilehti.

Olen online-kuvandi loonud mitmele Eesti edukale ettevõttele sealhulgas Eesti esimesele naistele suunatud online-treeningute platvormile GraceFit, hinnatud turunduskoolitajale Nullist ja tervisekaubamajale Boost Yourself.

Evelin

Enne seda kui alustasin veebilehtede kujundamist, töötasin 5+ aastat meediaagentuurides ja turundusvaldkonnas Eestis ja Hollandis.

Kes meediaagentuuride tööd tunneb, see teab, et seal istuvad inimesed enamuse aja Exceli tabelites ja nii ka mina. Reaalklassi kallakuga ja TTÜ lõpetanuna tunnen ma ennast numbrite maailmas üsna koduselt, aga essentsilt olen loovinimene (mida ma peale ülikooli lõpetamist veel ei teadnud), seega hakkas mul peale mõnda aastat meediaagentuuris väga igav.

Kuna arvutiga töö ja kujundamine on mul alati hästi välja tulnud, otsustasin minna õhtuse õppega graafilise disaini kursusele Amsterdamis, kus ma tollel hetkel elasin. Valdkond, mis tundus piisavalt hulljulge, samas ka tuttavlikult analüütiline.

2017. aastal lahkusin oma viimaselt palgatöölt ja läksin Balile elama. Nii sai mu iseseisva disaineri teekond alguse ja sestpeale olen ‘arvuti seljakotis’ erinevates maailma otsades elanud.

Väga kiirelt sain aru, et veebilehtede disain on hoopis põnevam kui logode, visiitkaartide ja plakatite kujundamine – lihtsustatult öeldes tavapärased graafilise disaineri tööülesanded.

Veebilehed on dünaamilised ja suhtlevad inimestega palju rohkematel viisidel kui visiitkaardid ja logod. Ja seda suhtlemist on võimalik mõõta, mis tähendab, et mängu tulevad lisaks visuaalsete elementide nagu kirjatüüp, värvid ja paigutus veel turundus, tarbijakäitumine ja intuitsioon see kõik kokku panna! No nii põnev!

Minu eesmärk on luua veebilehti, mida on külastajatel lihtne ja meeldiv kasutada ning mis toovad mu klientide ettevõtmistele kasu. Oma töös püüan igale kliendile võimalikult personaalselt läheneda, et luua mitte ainult visuaalselt ilus ja kasutajasõbralik veebileht, vaid ka isikupärane, millega turul teiste seast silma paista.

Kui soovid, et kujundaksin ka sulle isikupärase kodulehe, kirjuta mulle: evelin@evelinolev.ee.

Scroll to Top
Scroll to Top