Lihtsad kodulehed

Soovid virtuaalset visiitkaarti, oma töid presenteerida või broneeringuid vastu võtta? Lihtne koduleht on stardipunkt, kust kõik edasised võimalused alguse saavad.

WordPressi veebilehte saab alati edasi laiendada e-poeks, e-kursuste ja kogukonna leheks jms., kui tulevikus selleks soov peaks tekkima.

Lihtne koduleht sisaldab:

  • Esileht + max 4 alamlehte (näiteks: tooted/teenused, meist, kontakt, tagasisided)
  • Kontaktivorm või lihtne broneerimissüsteem

Hind: alates € 950

Valmimisaeg: 2-3 nädalat

Kõik lahendused sisaldavad ALATI:

Mõned näited tehtud töödest:

Fotograafi-videograafi duole loodud lihtne koduleht portfoolio presenteerimiseks koos uutele klientidele ühenduse võtmise võimalusega.

Treener Juhan Mikkorile loodud koduleht, läbi mille tutvustab Juhan oma meetodit, mis kasu sellest klient saab ja huvi korral saab Juhaniga ühendust võtta.

Mirjam Raag on kodukorrastuskunsti KonMari sertifitseeritud konsultant ja lisaks sellele ka kunstnik.
Koduleht sai loodud selleks, et tutvustada KonMari meetodit lähemalt, kirjeldada Mirjami lähenemist sellele ning luua ka koht, kus Mirjam oma kunstiteoseid saab presenteerida.

Töömees Siimule loodud virtuaalne visiitkaart, kus Siim tutvustab milliste remondi- ja parandustöödega tema poole võib pöörduda. Samuti saab lugeda eelmiste klientide kogemuslugusid ning huvi saab otse kodulehelt teha päringu töö tellimiseks.

Algis Liblikule ja Siim Semiskarile loodud koduleht koolituste ja podcastide jaoks.

Kliendid räägivad:

pillelihannes

PILLELI ja HANNES
pillelihannes.ee asutajad; fotograaf-videograaf duo Saaremaalt

“Evelin sai kohe alguses aru, millise käekirjaga veebilehte me enda brändi jaoks soovime ning selle loomise vältel ei tekkinud kordagi tunnet, et peame enda ideest taganema.  Kõik tema loodud veebilehed on hästi erinevad ning kindlasti julgeme soovitada ka teistele. Suured tänud väga hea koostöö eest.“
liisianne-tagasiside

LIISIANNE KRUUSMÄGI
Cinnamon Yoga asutaja ja joogatreener

“Eveliniga koostöö on alati väga sujuv. 
Ta on valmis tegema projekte kiirelt ja väga kvaliteetselt. Pakkudes omapoolselt ideid, kuidas tulemus veelgi parem saaks ning milliseid tehnilisi kanaleid kasutades tagab projekte oodatud edu ja nähtavus.
 
Mulle väga meeldib, et Evelinis on soov pidevalt areneda. Oleme teinud koostööd tänaseks ca 4. aastat ning selle aja sees on Evelin ise väga palju juurde õppinud. See tekitab usalduse, et kõik tema teadmised on up-to-date maailmas, kus iga uus päev toob endaga kaasa uued graafilised ja tehnilised võimalused.”

Teeme koostööd!

Soovid oma ettevõttele või e-ärile tulemusi toovat veebilehte?

Vaatame koos, kuidas saan Sind aidata.

WhatsApp Image 2023-05-08 at 01.31.37

Evelin Olev
veebidisainer ja -konsultant

Scroll to Top